Ponad 17 milionów euro – tyle wynosiła rekordowa wygrana online na automacie hazardowym. Skąd tak duża kwota? Możliwa była dzięki jackpotowi progresywnemu. Maszyny tego typu oferują naprawdę wysokie zyski.  Może nie zawsze rekordowe, ale standardowo wynoszą kilka milionów euro i padają co 3 tygodnie.

Wysokość jackpota progresywnego zależy od liczby graczy i kwoty, którą wpłacą. Z każdego wpływu do automatu jego część wpływa na konto puli głównej wygranej. Nie wiadomo, kiedy zostanie ona wypłacona, także jej wysokość jest niemożliwa do przewidzenia. Do tego zależna jest od wysokości, którą gracz ustawi za jednego spina – im wyższy spin, tym wyższa wygrana. No i oczywiście trzeba osiągnąć najlepszy z możliwych układów. W jednej linii muszą się znaleźć wyłącznie najwyżej punktowane symbole.  Ile ich jest w danej grze zależy od jej budowy, często kilka czy kilkanaście tysięcy. Gdy jackpot „pęknie” pula ta rośnie ma nowo.

Dzięki dostępowi do sieci interenet i nieograniczonej ilości graczy jackpoty w automatach online są bardzo wysokie. Największe możliwe jackpoty oferuje kilka gier, dostępnych praktycznie w każdym kasynie. To  między innymi Mega Fortune, na którym padł wspominany rekord, Hall of Gods, czy Mega Moolah. Jeśli liczysz a wysoką wygraną wybierz którąś z nich.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *